Baterie i akcesoria dla ponad 200.000 różnych urządzeń!

  • Bezpieczne, proste, szybkie
  • Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 18 lat
  • Ponad 1.000.000 klientów

Masz pytania? Napisz do: info@BatteryUpgrade.pl

BTC-LGM1NB bateria (4400 mAh 11.1 V, Czarno-niebieski)

Ten produkt nie jest już dostępny


Niestety, ten produkt nie jest już dostępny Mamy jednak inne kompatybilne produkty dla następujących urządzeń:

LG E200
LG P1-JDGDG
LG R405
LG R400
LG R1 Pro Express Dual
LG R1
LG P2
LG P1-P2LCF
LG P1-P282F
LG P1-KPRBG

Twojego urządzenia nie ma na liście? Przewiń w dół, aby zobaczyć więcej kompatybilnych urządzeń.
Ubezpieczenie i gwarancja
BTC-LGM1NB bateria (4400 mAh 11.1 V, Czarno-niebieski) dostarczana jest z 12 miesięczną gwarancją. Oprócz tego oferujemy unikalny system 30-zwrotu pieniędzy w przeciągu 1 dnia: w przypadku gdy nie jesteś usatysfakcjonowany produktem, bez względu na przyczynę, zawsze możesz go zwrócić i otrzymać zwrot pieniędzy.
Jakość i bezpieczeństwo
BTC-LGM1NB bateria (4400 mAh 11.1 V, Czarno-niebieski) zawiera zaawansowane technologicznie komponenty i był testowany uwzględniając standardy bezpieczeństwa CE. BTC-LGM1NB bateria zawiera procesor który zapobiega przegrzaniu i krótkim spięciom. Oprócz tego BTC-LGM1NB bateria jest wykonany z najlepszej jakości ogniw, które nie posiadają tak zwanego 'efektu pamięci'.
Wskazówka!
Używasz często swojego Notebook? Kup drugą baterię dla swojego notebook. Wtedy zawsze będziesz posiadał dodatkowe rezerwy zasilania, które zapewnią, że nie skończysz rozładowaną baterią w podróży.
Mobilne zasilanie
Czy często w pośpiechu szukasz źródła zasilania? Nie ważne gdzie jesteś, BTC-LGM1NB bateria z BatteryUpgrade.pl, zapewni, że będziesz mógł używać swojego notebook jak długo potrzebujesz. Nasze baterie są wysokiej jakości i pojemności więc możesz by pewien, że nie zakończysz pracy na swoim laptopie w połowie dnia.
Factory Fast
BTC-LGM1NB bateria należy do artykułów factory fast. Baterie tracą swoją wydajność podczas swojej żywotności, nawet jeśli nie są używane. Wielu importerów i sprzedawców przez długi czas przechowuje baterie w magazynach na długo przed tym zanim zostaną sprzedane. BatteryUpgrade.pl miej pewność, że zamówione przez Ciebie baterie zostaną doręczone zaraz po wyprodukowaniu. Jest to możliwe dzięki współpracy z producantem. Możesz być pewny, że otrzymasz całkiem nową baterię o wysokiej jakości!

Zakup firmowy?

Zapoznaj się z naszymi zniżkami oraz ofertami dla firm!

  • Bezpieczne, proste, szybkie
  • Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 18 lat
  • Ponad 1.000.000 klientów

Masz pytania? Napisz do: info@BatteryUpgrade.pl

Aby nasza strona działała poprawnie korzystamy z plików cookie. Przeczytaj nasz regulamin dotyczący plików cookie. Zakładamy, że zgaszasz się z zasadami regulaminu, jeśli korzystasz z naszej strony.