Baterie i akcesoria dla ponad 200.000 różnych urządzeń!

  • Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 270,00 zł
  • Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 18 lat
  • Ponad 1.000.000 klientów

Masz pytania? Napisz do: info@BatteryUpgrade.pl

Asus

Bateria do laptopa Asus

Szukasz nowej baterii do laptopa Asus? Oferujemy wiele różnych rodzajów baterii do twojego laptopa Asus. To bardzo frustrujące, kiedy laptop wyłącza się nagle, ponieważ bateria jest wyczerpana lub zużyta. Zwłaszcza jeśli dużo podróżujesz, potrzebujesz baterii o długiej żywotności. Mamy dla ciebie dobrą wiadomość: możesz łatwo wymienić baterię samodzielnie. Kupując nową baterię do laptopa Asus, zwróć uwagę na napięcie, pojemność i kształt baterii. Muszą one pasować do oryginalnej baterii laptopa Asus. Przyjazne dla użytkownika laptopy Asus są odpowiednie dla każdego i mogą służyć do różnych celów. Istnieje wiele różnych modeli Asus w różnych przedziałach cenowych. Istnieją laptopy Asus, które idealnie nadają się do częstych podróży, są one bardziej kompaktowe i lżejsze. Istnieją, również laptopy Asus z wydajnym procesorem, które są idealne dla graczy lub grafików. Nasze baterie do laptopów sprawią, że Twój laptop Asus znów będzie działał jak nowy.

Nie możesz znaleźć czego szukasz? Spróbuj używając szukaj

Łatwe wybieranie urządzenia lub kategorii

Opinie

Kacper Drobiński ocenili nas:
(5/5)
Produkt:
Asus U50Vg bateria (4400 mAh 11.1 V)
Ogólnie:
świetny sklep, wysyłka na cały świat to świetne udogodnienie dodatkowo rabat w postaci 5€ to dobre zachęcenie do dalszych zakupów
O produkcie:
produkt dobrze wykonany zgodny z opisemopisem, ciężko dostępny w innych sklepach
Przeczytaj opinię od innych klientów
  • Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 270,00 zł
  • Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 18 lat
  • Ponad 1.000.000 klientów

Masz pytania? Napisz do: info@BatteryUpgrade.pl

Aby nasza strona działała poprawnie korzystamy z plików cookie. Przeczytaj nasz regulamin dotyczący plików cookie. Zakładamy, że zgaszasz się z zasadami regulaminu, jeśli korzystasz z naszej strony.