Baterie i akcesoria dla ponad 200.000 różnych urządzeń!

  • Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 270,00 zł
  • Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 18 lat
  • Ponad 1.000.000 klientów

Masz pytania? Napisz do: info@BatteryUpgrade.pl

Czytnik kodów baterie & Adaptery AC / ładowarki

Działanie zasilacza skanera kodów kreskowych pogarsza się z czasem. Jeśli tak się dzieje, powinien zostać wymieniony na nowy. Poniżej, znajdziesz pełny wybór marek skanerów kodów kreskowych, do których oferujemy pasujące zasilacze. Baterie są dpowiednie dla takich marek jak Bluebird, Cino, Honeywell i Motorola. Nie możesz znaleźć baterii lub zasilacza na naszej liście? Nieustannie pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Przeglądaj wszystkie marki

Nie możesz znaleźć czego szukasz? Spróbuj używając szukaj

Łatwe wybieranie urządzenia lub kategorii

Opinie

Bogusław Zgandek ocenili nas:
(5/5)
Produkt:
Toshiba Camileo bateria (1050 mAh 3.7 V)
Ogólnie:
Towar jest zgodny z opisem, a co ważniejsze bateria pasuje do mojej kamery, mimo, że ten typ kamery nie był wymieniony. Dodam, że jest to jedyny sklep, w którym ta bateria była dostępna. Przesyłka trochę się dłużyła, ale była zgodna z opisem, więc nie można mieć absolutnie żadnych pretensji. Na pewno będę tutaj jeszcze kupował.
O produkcie:
Produkt jest ok. bateria pasuje i działa, na większą o cenę, potrzeba trochę więcej czasu. Oryginalna bateria wytrzymałe ... pół roku, mam nadzieję, że ta wytrzyma dłużej.
Przeczytaj opinię od innych klientów
  • Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 270,00 zł
  • Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 18 lat
  • Ponad 1.000.000 klientów

Masz pytania? Napisz do: info@BatteryUpgrade.pl

Aby nasza strona działała poprawnie korzystamy z plików cookie. Przeczytaj nasz regulamin dotyczący plików cookie. Zakładamy, że zgaszasz się z zasadami regulaminu, jeśli korzystasz z naszej strony.