Baterie i akcesoria dla ponad 200.000 różnych urządzeń!

  • Bezpłatna wysyłka w tym tygodniu!
  • Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 15 lat
  • Ponad 1.000.000 klientów

Masz pytania? Napisz do: info@BatteryUpgrade.pl

eBook baterie & Adaptery AC / ładowarki

Czy zauważyłeś, że twój czytnik szybko się wyczerpuje? Wymień baterię urządzenia na nową, a przywrócisz swojemu czytnikowi jego fabryczną trwałość. Dzięki temu będziesz mógł bezkarnie czytać w podróży, podczas wakacji lub nawet w domu na kanapie, bez konieczności ładowania czytnika. Posiadamy szeroką gamę baterii, zasilaczy oraz innych części, odpowiednich do marek, takich jak Amazon, Kobo, Pocketbook i Bambook. Po wymianie baterii na nową, twój czytnik odzyska dawną świetność.

Przeglądaj wszystkie marki

Nie możesz znaleźć czego szukasz? Spróbuj używając szukaj

Łatwe wybieranie urządzenia lub kategorii

Opinie

Joanna Łobocka ocenili nas:
(5/5)
Produkt:
Sony PRS-600 bateria (800 mAh)
Ogólnie:
Doskonała transakcja. Trafiłam tutaj przez Google szukając rozwiązania problemu z bateria do czytnika ebookow Sony PRS-600. Bateria w czytniku była bardzo słaba, kupiłam egzemplarz poekspozycyjny więc nie było to dla mnie wielkim zaskoczeniem, ze wymaga wymiany. nie spodziewałem sie jedynie, ze firma Sony nie pomoże mi w kupnie nowej baterii.
O produkcie:
Bateria od pierwszego pełnego naladowania pozwoliła przeczytać już ok. 7 tys stron ("przywrócen"). Czytnik od tygodnia sygnalizuje rozładowana baterie a ja dalej czytam... polecam tym wszystkim, którzy narzekają w sieci na słabe baterie w czytnikach Sony PRS-600.
Przeczytaj opinię od innych klientów
  • Bezpłatna wysyłka w tym tygodniu!
  • Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 15 lat
  • Ponad 1.000.000 klientów

Masz pytania? Napisz do: info@BatteryUpgrade.pl

Aby nasza strona działała poprawnie korzystamy z plików cookie. Przeczytaj nasz regulamin dotyczący plików cookie. Zakładamy, że zgaszasz się z zasadami regulaminu, jeśli korzystasz z naszej strony.