Baterie i akcesoria dla ponad 200.000 różnych urządzeń!

  • Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 468,00 zł
  • Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 18 lat
  • Ponad 1.000.000 klientów

Masz pytania? Napisz do: info@BatteryUpgrade.pl

Zestaw słuchawkowy baterie & Adaptery AC / ładowarki

Szukasz nowej baterii do swoich słuchawek? Dzięki wymianie baterii na nową możesz swobodnie grać, oglądać telewizję lub słuchać muzyki przez wiele godzin bez konieczności ich ładowania. Oferujemy wysokiej jakości baterie, które zapewnią optymalne działanie twojego urządzenia. Niezależnie od tego, czy włączasz słuchawki na krótko w drodze do pracy, czy chcesz z nich korzystać przez wiele godzin w trakcie wakacji: ich trwałość i długość działania są kluczowe. Oferujemy szeroką gamę elementów, odpowiednich do takich marek, jak Beats by Dre, Bose, Logitech, Sony i Sennheiser. Wymień swoją baterię na nową i ciesz się muzyką, grą lub filmem bez ograniczeń.

Oferujemy wysokiej jakości baterie, które zapewnią optymalne działanie twojego urządzenia. Niezależnie od tego, czy włączasz słuchawki na krótko w drodze do pracy, czy chcesz z nich korzystać przez wiele godzin w trakcie wakacji: ich trwałość i długość działania są kluczowe. Oferujemy szeroką gamę elementów, odpowiednich do takich marek, jak Beats by Dre, Bose, Logitech, Sony i Sennheiser. Wymień swoją baterię na nową i ciesz się muzyką, grą lub filmem bez ograniczeń.

Przeglądaj wszystkie marki

Nie możesz znaleźć czego szukasz? Spróbuj używając szukaj

Łatwe wybieranie urządzenia lub kategorii

Opinie

Mirosław Krupiński ocenili nas:
(4/5)
Produkt:
Midland BTX2 bateria (950 mAh 3.7 V)
Przeczytaj opinię od innych klientów
  • Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 468,00 zł
  • Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 18 lat
  • Ponad 1.000.000 klientów

Masz pytania? Napisz do: info@BatteryUpgrade.pl

Aby nasza strona działała poprawnie korzystamy z plików cookie. Przeczytaj nasz regulamin dotyczący plików cookie. Zakładamy, że zgaszasz się z zasadami regulaminu, jeśli korzystasz z naszej strony.