Baterie i akcesoria dla ponad 200.000 różnych urządzeń!

  • Bezpieczne, proste, szybkie
  • Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 18 lat
  • Ponad 1.000.000 klientów

Masz pytania? Napisz do: info@BatteryUpgrade.pl

Dron baterie & Adaptery AC / ładowarki

Drony z kamerą stały się nieodzowną częścią świata foto i wideografii. Jeśli posiadasz własnego drona, z pewnością chcesz móc latać tak długo, jak to możliwe. Dlatego też, ważne jest, aby zakupić wysokiej jakości akumulator do swojego drona. Jest to idealne rozwiązanie, gdy jesteś w podróży przez długi czas i nie masz możliwości ładowania swojego drona. Wygodnie jest mieć zawsze zapasową baterię, dzięki której możesz śmiało kontynuować lot. Nasze akumulatory zostały specjalnie opracowane, aby zapewnić najlepszą wydajność Twojemu urządzeniu. Oferujemy baterie odpowiednie dla takich marek jak Blade, DJI, Phantom i Parrot.

Jeśli posiadasz własnego drona, z pewnością chcesz móc latać tak długo, jak to możliwe. Dlatego też, ważne jest, aby zakupić wysokiej jakości akumulator do swojego drona. Jest to idealne rozwiązanie, gdy jesteś w podróży przez długi czas i nie masz możliwości ładowania swojego drona. Wygodnie jest mieć zawsze zapasową baterię, dzięki której możesz śmiało kontynuować lot. Nasze akumulatory zostały specjalnie opracowane, aby zapewnić najlepszą wydajność Twojemu urządzeniu. Oferujemy baterie odpowiednie dla takich marek jak Blade, DJI, Phantom i Parrot.

Przeglądaj wszystkie marki

Nie możesz znaleźć czego szukasz? Spróbuj używając szukaj

Łatwe wybieranie urządzenia lub kategorii

  • Bezpieczne, proste, szybkie
  • Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 18 lat
  • Ponad 1.000.000 klientów

Masz pytania? Napisz do: info@BatteryUpgrade.pl

Aby nasza strona działała poprawnie korzystamy z plików cookie. Przeczytaj nasz regulamin dotyczący plików cookie. Zakładamy, że zgaszasz się z zasadami regulaminu, jeśli korzystasz z naszej strony.