Baterie i akcesoria dla ponad 200.000 różnych urządzeń!

  • Bezpieczne, proste, szybkie
  • Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 18 lat
  • Ponad 1.000.000 klientów

Masz pytania? Napisz do: info@BatteryUpgrade.pl

Wiertarka bezprzewodowa baterie & Adaptery AC / ładowarki

Dzięki akumulatorowej wiertarko-wkrętarce możesz obsługiwać każdy rodzaj wkrętów w dowolnym czasie. Akumulatorowa wiertarka zasilana jest przez baterię, dlatego tak ważne jest, aby była ona dobrej jakości, jeśli chcesz, aby działała przez cały dzień. Wymieniają baterię na nową należy wziąć pod uwagę jej pojemność. Sprawdź naszą ofertę wysokiej jakości akumulatorów o dużej pojemności, dzięki czemu będziesz mógł używać swojego urządzenia przez długi czas. Nasze baterie nadają się do takich marek, jak Bosch, Makita, Hitachi i DeWalt.

Akumulatorowa wiertarka zasilana jest przez baterię, dlatego tak ważne jest, aby była ona dobrej jakości, jeśli chcesz, aby działała przez cały dzień. Wymieniają baterię na nową należy wziąć pod uwagę jej pojemność. Sprawdź naszą ofertę wysokiej jakości akumulatorów o dużej pojemności, dzięki czemu będziesz mógł używać swojego urządzenia przez długi czas. Nasze baterie nadają się do takich marek, jak Bosch, Makita, Hitachi i DeWalt.

Przeglądaj wszystkie marki

Nie możesz znaleźć czego szukasz? Spróbuj używając szukaj

Łatwe wybieranie urządzenia lub kategorii

  • Bezpieczne, proste, szybkie
  • Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 18 lat
  • Ponad 1.000.000 klientów

Masz pytania? Napisz do: info@BatteryUpgrade.pl

Aby nasza strona działała poprawnie korzystamy z plików cookie. Przeczytaj nasz regulamin dotyczący plików cookie. Zakładamy, że zgaszasz się z zasadami regulaminu, jeśli korzystasz z naszej strony.