Baterie i akcesoria dla ponad 200.000 różnych urządzeń!

  • Bezpłatna wysyłka w tym tygodniu!
  • Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 15 lat
  • Ponad 1.000.000 klientów

Masz pytania? Napisz do: info@BatteryUpgrade.pl

Odkurzacz baterie & Adaptery AC / ładowarki

Łatwe czyszczenie dużych powierzchni zapewnia odkurzacz bezprzewodowy. Ponadto, odkurzacze bezprzewodowe umożliwiają dużą swobodę ruchów podczas czyszczenia, ponieważ nie musisz znajdować się blisko gniazdka elektrycznego. Czy zauważyłaś, że żywotność baterii twojego odkurzacza spadła? Odzyskaj pełną wydajność swojego urządzenia, wymieniając jego baterię na nową. Nasze baterie są specjalnie opracowane i nadają się do odkurzaczy pionowych, jak i odkurzaczy automatycznych, takich marek, jak Bosch, Dyson, iRobot, Karcher i Dirt Devil. Twój odkurzacz będzie działał jak nowy i odzyska dawną świetność. Ponadto, nasze baterie są bardzo wydajne, są wyposażone w ochronę przed zwarciem i przeładowaniem.

Przeglądaj wszystkie marki

Nie możesz znaleźć czego szukasz? Spróbuj używając szukaj

Łatwe wybieranie urządzenia lub kategorii

Opinie

Tomasz Ząbkiewicz ocenili nas:
(5/5)
Produkt:
Vacuum Cleaner bateria (2000 mAh)
Ogólnie:
Wygladalo to groznie, firma z daleka, jednak stale utrzymuje kontakt, informujac o aktualnym stanie zamowienia. Jestem mile zaskoczony.
O produkcie:
Produkt dokladnie odpowiadajacy zamowieniu. Nieznacznie drozej niz w polskim serwisie firmowym, w ktorym kazano zadzwonic za dwa miesace najwczesniej, aby dowiedziec sie, czy beda mieli towar i kiedy. BatteryUpgrade dostarczyla z Hong-Kongu do Gdanska w ciagu 7 dni od zlozenia zamowienia!!!
Przeczytaj opinię od innych klientów
  • Bezpłatna wysyłka w tym tygodniu!
  • Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 15 lat
  • Ponad 1.000.000 klientów

Masz pytania? Napisz do: info@BatteryUpgrade.pl

Aby nasza strona działała poprawnie korzystamy z plików cookie. Przeczytaj nasz regulamin dotyczący plików cookie. Zakładamy, że zgaszasz się z zasadami regulaminu, jeśli korzystasz z naszej strony.