Baterie i akcesoria dla ponad 200.000 różnych urządzeń!

  • Bezpłatna wysyłka w tym tygodniu!
  • Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 15 lat
  • Ponad 1.000.000 klientów

Masz pytania? Napisz do: info@BatteryUpgrade.pl

Christmas Lights

Lampki świąteczne

Stwórz przyjemną atmosferę w swoim domu, dzięki naszym pięknym, świątecznym lampkom typu LED! Skorzystaj z szerokiego wyboru lampek, od 40 do 480 żarówek. W naszej ofercie posiadam, także lampli sopelkowe oraz mikrokroklastrowe oświetlenie bożonarodzeniowe LED. Zamów wygodnie online.

Nie możesz znaleźć czego szukasz? Spróbuj używając szukaj

Łatwe wybieranie urządzenia lub kategorii

Opinie

Joanna Łobocka ocenili nas:
(5/5)
Produkt:
Sony PRS-600 bateria (800 mAh 3.7 V)
Ogólnie:
Doskonała transakcja. Trafiłam tutaj przez Google szukając rozwiązania problemu z bateria do czytnika ebookow Sony PRS-600. Bateria w czytniku była bardzo słaba, kupiłam egzemplarz poekspozycyjny więc nie było to dla mnie wielkim zaskoczeniem, ze wymaga wymiany. nie spodziewałem sie jedynie, ze firma Sony nie pomoże mi w kupnie nowej baterii.
O produkcie:
Bateria od pierwszego pełnego naladowania pozwoliła przeczytać już ok. 7 tys stron ("przywrócen"). Czytnik od tygodnia sygnalizuje rozładowana baterie a ja dalej czytam... polecam tym wszystkim, którzy narzekają w sieci na słabe baterie w czytnikach Sony PRS-600.
Przeczytaj opinię od innych klientów
  • Bezpłatna wysyłka w tym tygodniu!
  • Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 15 lat
  • Ponad 1.000.000 klientów

Masz pytania? Napisz do: info@BatteryUpgrade.pl

Aby nasza strona działała poprawnie korzystamy z plików cookie. Przeczytaj nasz regulamin dotyczący plików cookie. Zakładamy, że zgaszasz się z zasadami regulaminu, jeśli korzystasz z naszej strony.