Baterie i akcesoria dla ponad 200.000 różnych urządzeń!

  • Bezpłatna wysyłka w tym tygodniu!
  • Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 15 lat
  • Ponad 1.000.000 klientów

Masz pytania? Napisz do: info@BatteryUpgrade.pl

LightUpgrade i BatteryUpgrade łączą siły!

Sklep LightUpgrade, znany ze sprzedaży źródeł światła (LED, halogenowych i energooszczędnych), będzie prowadził działalność za pośrednictwem platformy BatteryUpgrade. BatteryUpgrade został założony w 2004 roku. Obecnie , przy ponad milionowej liczbie klientów, jesteśmy numerem 1 w dziedzinie sprzedaży baterii i akumulatorów od pona 15 lat. BatteryUpgrade oferuje produkty wysokiej jakości w najbardziej konkurencyjnych cenach. Oprócz całej oferty produktów LightUpgrade, witryna zakupowa BatteryUpgrade przejmie, również warunki świadczenia usług i gwarancji. Jako nasz klient będziesz mieć 100% gwarancję otrzymania usług wysokiej jakości! Pełną ofertę lamp, począwszy od lamp dekoracyjnych po lampki świąteczne, można znaleźć w zakładce Oświetlenie na stronie BatteryUpgrade. Jesteśmy dumni, że jesteś naszym klientem. Dlatego, oferujemy Ci 15% zniżki na pierwsze zamówienie w BatteryUpgrade jako nasze podziękowanie. Rabat 15% dotyczy całego asortymentu w sklepie BatteryUpgrade. Kliknij tutaj, aby skorzystać ze zniżki.

Przeglądaj wszystkie marki

Nie możesz znaleźć czego szukasz? Spróbuj używając szukaj

Łatwe wybieranie urządzenia lub kategorii

Opinie

Agnieszka Piotrowicz ocenili nas:
(4/5)
Produkt:
BTE-NP40FU bateria (780 mAh)
Ogólnie:
Bardzo mi odpowiada prowadzenie korespondencji w moim języku. Bardzo mi się nie podoba, że musiałam interweniować, gdyż zostałam poinformowana, że moja wpłata nie dotarła na Państwa konto, ale jako pozytyw musze zaliczyć, że zaraz po interwencji pieniądze się "znalazły", wpłata została zaksięgowana i szybko otrzymałam zamówiony towar. Podsumowując: mimo małej "wpadki" jak na pierwszy raz współpracę mogę ocenić pozytywnie.
O produkcie:
jest o.k.
Przeczytaj opinię od innych klientów
  • Bezpłatna wysyłka w tym tygodniu!
  • Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 15 lat
  • Ponad 1.000.000 klientów

Masz pytania? Napisz do: info@BatteryUpgrade.pl

Aby nasza strona działała poprawnie korzystamy z plików cookie. Przeczytaj nasz regulamin dotyczący plików cookie. Zakładamy, że zgaszasz się z zasadami regulaminu, jeśli korzystasz z naszej strony.