Baterie i akcesoria dla ponad 200.000 różnych urządzeń!

Baterie i akcesoria dla ponad 200.000 różnych urządzeń!
 • Bezpłatna wysyłka w tym tygodniu!
 • Ponad 850.000 klientów
 • Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 15 lat

Masz pytania? Napisz do: info@BatteryUpgrade.pl

Dostawa

W BatteryUpgrade.pl znajdziesz baterie, adapter dla ponad 100.000 typów urządzeń i marek. Od roku 2006 wysłaliśmy przedmioty do ponad klientów na całym świecie. Pracujemy według 5 podstawowych zasad:

 1. Niskie ceny
 2. Produkty wysokiej jakości
 3. Darmowa dostawa na cały świat
 4. 30–dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 5. Fabrycznie nowe

Fabrycznie nowe
BatteryUpgrade.pl zawsze dostarcza fabrycznie nowe baterie. Baterie tracą swoją moc z czasem nawet jeśli nie są używane. Wielu importerów i sprzedawców przechowuje swoje baterie w magazynach przez długi czas przed ich sprzedażą. BatteryUpgrade.pl robi wszystko, aby baterie zostały wysłane do Ciebie tuż po ich wyprodukowaniu poprzez współpracę z ich producentami. W ten sposób zawsze otrzymasz nowiutką baterię wysokiej jakości! Możliwe, że twój produkt zostanie wysłany z innego miejsca zamiast magazynu. Może on zostać wysłany z Holandii lub HongKongu. Czas dostawy wynosi wtedy 1-2 tygodnie.

Darmowa dostawa
BatteryUpgrade.pl oferuje darmową dostawę dla wszystkich produktów dostępnych w sklepie (wliczone są również opłaty celne). W razie pytań na ten temat skontaktuj się z nami.

Dostawa
Baterie i akcesoria pakowane są w opakowania, które pasują do skrzynek pocztowych na tyle, na ile to możliwe. Dzięki temu nie musisz być w domu, aby odebrać przesyłkę. Większe produkty zostaną wysłane jako paczka. Osoba dostarczająca zapuka do twoich drzwi i wręczy ci je osobiście.

Wysyłka polecona
Na życzenie możemy wysłać przesyłki polecone. Koszt przesyłki wówczas wynosi 12,90 zł. W przypadku przesyłki poleconej możliwe jest śledzenie procesu wysyłki. Jednak z uwagi na fakt, że większość naszych przesyłek to przesyłki pocztowe, śledzenie każdego etapu wysyłki nie jest zawsze możliwe.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania na temat dostawy prosimy o kontakt z nami.

Łatwe wybieranie urządzenia lub kategorii

Opinie

MARIAN SIENKIEWICZ ocenili nas:
(5/5)
Produkt:
Panasonic Lumix DMC-LX3 bateria (1150 mAh)
Ogólnie:
Polecam sklep realizujący zamówienia rzetelnie.
O produkcie:
Bateria do Lx3 o jakości bez zastrzeżeń.
Przeczytaj opinię od innych klientów
 • Bezpłatna wysyłka w tym tygodniu!
 • Ponad 850.000 klientów
 • Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 15 lat

Masz pytania? Napisz do: info@BatteryUpgrade.pl

Aby nasza strona działała poprawnie korzystamy z plików cookie. Przeczytaj nasz regulamin dotyczący plików cookie. Zakładamy, że zgaszasz się z zasadami regulaminu, jeśli korzystasz z naszej strony.