Baterie i akcesoria dla ponad 200.000 różnych urządzeń!

  • Bezpieczne, proste, szybkie
  • Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 18 lat
  • Ponad 1.000.000 klientów

Masz pytania? Napisz do: info@BatteryUpgrade.pl

Urządzenia sieciowe/ Routery baterie & Adaptery AC / ładowarki

Obecnie nie wyobrażamy sobie życia bez internetu. Nie potrafimy obejść się bez routera, modemu lub mobilnego hotspotu. Dla prawidłowo funkcjonującej i niezawodnej sieci dobra bateria ma ogromne znaczenie. Oferujemy duży wybór baterii odpowiednich dla urządzeń sieciowych, takich jak Cisco, Huawei, Mitsubishi i Alcatel. W ten sposób zawsze będziesz mieć szybkie i bezpieczne połączenie internetowe. Wybierz markę i typ urządzenia poniżej i znajdź baterię, odpowiednią dla twojego urządzenia.

Nie potrafimy obejść się bez routera, modemu lub mobilnego hotspotu. Dla prawidłowo funkcjonującej i niezawodnej sieci dobra bateria ma ogromne znaczenie. Oferujemy duży wybór baterii odpowiednich dla urządzeń sieciowych, takich jak Cisco, Huawei, Mitsubishi i Alcatel. W ten sposób zawsze będziesz mieć szybkie i bezpieczne połączenie internetowe. Wybierz markę i typ urządzenia poniżej i znajdź baterię, odpowiednią dla twojego urządzenia.

Przeglądaj wszystkie marki

Nie możesz znaleźć czego szukasz? Spróbuj używając szukaj

Opinie

Małgorzata Kocyan ocenili nas:
(5/5)
Produkt:
Novatel Wireless MiFi 2352 bateria (1100 mAh 3.7 V)
Ogólnie:
Ciesze sie, ze jest taki sklep gdzie moglam zamowic bez problemu zamowic baterie, ktora trudno mi bylo znalesc gdzie indziej. No i do tego bardzo szybka dostawa.
O produkcie:
Bateria pasuje, dziala, "trzyma" tak jak oryginalna.
Przeczytaj opinię od innych klientów
  • Bezpieczne, proste, szybkie
  • Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 18 lat
  • Ponad 1.000.000 klientów

Masz pytania? Napisz do: info@BatteryUpgrade.pl

Aby nasza strona działała poprawnie korzystamy z plików cookie. Przeczytaj nasz regulamin dotyczący plików cookie. Zakładamy, że zgaszasz się z zasadami regulaminu, jeśli korzystasz z naszej strony.